Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Lapozzon a lap tetejére

Lap tetejére

Hétvégi élő tv-sportközvetítések

Hétvégi élő tv-sportközvetítések

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

 

 

július 19., péntek:
    -------------------
    M4 Sport
 9.30: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, csoportkör, Szerbia-Görögország
12.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, csapatverseny, döntő
13.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, női 3 méter
18.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi párbajtőr és női tőr négyes döntők

    Sport 1
20.00: Lóverseny, Kincsem+
20.45: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, Egyiptom, döntő, Szenegál-Algéria

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, negyeddöntők
19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport, negyeddöntők

    Eurosport 1
13.50: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz
18.15: Vívás, világbajnokság, Budapest

    Eurosport 2
 9.40 és 15.25: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

    július 20., szombat:
    --------------------
    M4 Sport
 7.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért
12.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, csapat szabadgyakorlat
13.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, férfi toronyugrás
18.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, női kard és férfi tőr négyes döntők

    Sport 1
15.00: Lóverseny, Kincsem+
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 1. nap

    Sport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, elődöntők
19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport, elődöntő
21.00: Ökölvívás, profi gála, London, Dillian Whyte-Oscar Rivas

    Eurosport 1
13.20: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz
17.50: Vívás, világbajnokság, Budapest
20.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

    Eurosport 2
 9.45 és 16.00: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

    Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

    Spíler TV
11.55 és 14.25: Labdarúgás, Premier League Asia Trophy 
17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő

    július 21., vasárnap:
    ---------------------
    M4 Sport
 3.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
10.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért
13.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők és döntők
16.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi kardcsapat és női párbajtőr, bronzmérkőzések, döntők

    Sport 1
14.00 és 20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

    Sport 2
 3.00: Küzdősport, UFC Fight Night, San Antonio, Rafael dos Anjos-Leon Edwards
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, döntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

    Eurosport 1
11.55: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

    Eurosport 2
 9.45 és 15.45: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

    Digisport 1
 9.55: Strandlabdarúgás, NB I, Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax - Energia SC Gyöngyös
11.10: Strandlabdarúgás, NB I, Debreceni Egyetemi AC-Bodon Péter FC
13.40: Strandlabdarúgás, NB I, Bodon Péter FC - Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax
14.55: Strandlabdarúgás, NB I, Újhartyán VSE-Bonyhád BFC

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, döntő

    Spíler TV
17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő